• Wpisów: 9
  • Średnio co: 1 rok
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 07:00
  • Licznik odwiedzin: 112 669 / 3997 dni
 
api
 
W związku ze zmianami w procedurach autoryzacji, w ciągu najbliższych 8-24h zajdzie potrzeba wymiany kluczy uwierzytelniających stosowanych w niektórych wywołaniach API. "Stare" klucze stracą ważność i nie będzie można ich używać do przeprowadzania operacji opisanych w dokumentacji jako "wymagające autoryzacji".

Zmiany dotyczą samego *procesu* uwierzytelnienia przy użyciu tokenów przekazywanych przez parametr `api_key` - nazwy metod, parametry wywołań czy zwracane formaty nie ulegną zmianie.

W przypadku problemów z autoryzacją lub w celu upewnienia się, że używany klucz jest poprawny (i w "nowym" formacie[*]) należy przejść do formularza służącego do jego (re)generacji:
-> panel "Więcej" (prawa kolumna, poniżej "wyszukiwarek")
-> link "Klucz API".
*Nowy klucz* należy skopiować do (ustawień) swojej aplikacji. Jeśli w panelu nie wyświetla się nowy klucz - należy go wygenerować.

W razie problemów prosimy o kontakt (na PM lub e-mail).

---
[*] -- "Nowy" klucz (token) ma podobną długość jak "stary", składa się jednak, w przeciwieństwie do tego drugiego, z dwóch alfanumerycznych części rozdzielonych znakiem `_` (tzw. podkreślnikiem, UTF-8: 0x5F).

Pozdrawiamy,
Zespół Pinger.pl

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego